PROGRAMUL FESTIVALULUI “MASTERCLASS – ENTERTAINMENT – DEBUT” EDIŢIA A IX- A BRASOV, 18-20 IUNIE 2019

Masterclass Entertainment-Debut 2019

 Centrul Cultural Reduta, str. Apolonia Hirsher

Ziua 1: 18 iunie 2019

Ora 10:00-11:00 – Probe de sunet
Ora 11:00 – Deschiderea festivalului
Ora 11:15 – Inceperea Festivalului

 

Categoria de varsta: 10-13 ani

1. Asavei Selena (10 ani) – Cerul e al meu
2. Băncilă Alexandra (10 ani) – Proud Mary
3. Bologescu Sophia Elena (10 ani) – Lele
4. Hernandez Franco Joseph (10 ani) – See you again
5. Marian Ioana Maria (10 ani) – Lemon tree
6. Osan Simina Isabel (10 ani) – It’s oh so quiet
7. Tarzioru Stefania (10 ani) – Arlechino
8. Ticau Denisa Ioana (10 ani) – Hallelujah
9. Banu Maria Anastasia (11 ani) – Ocean eyes
10. Boian Maria Adriana (11 ani) – My favorite things
11. Burducea Rianna Alexandra (11 ani) – You lost me
12. Cantor Iulia-Maria (11 ani) – Hero
13. Pusderca Viktoria-Maria (11 ani) – I almost there
14. Rusu Roxana (11 ani) – Ce noroc
15. Scriminț Otilia (12 ani) – Simphony
16. Stroe Maria (12 ani) – Something’s got a hold on me
17. Balint Alexandra Maria (13 ani) – Of inimioara
18. Costea Denis (13 ani) – Have you ever seen the rain
19. Hanu Bianca (13 ani) – The girl in 14G
20. Nicolae Irina Maria (13 ani) – English man in New York


Grupuri vocale 10-13 ani

21. Marian Ana Alexandra (8 ani), Marian Ioana Maria (10 ani) – On ecrit sur les murs
22. Fresh Group – Colaj Queen

 

Ora 15:00 – Curs tehnică vocală susţinut de mentorii prezenţi.*
Ora 16:00 – Ateliere media şi muzică.
* Toţi participanţii, de la toate categoriile de vârstă vor fi prezenţi marţi 18.06.2019 şi miercuri 19.06.2019 la cursurile susţinute de mentori.

 

Ziua 2: 19 iunie 2019

Ora 10:00 – Probe de sunet
Ora 11:00 – Inceperea festivalului

 

Categoria de varsta: 6-9 ani

23. Costea Alexia Andreea (7 ani) – Terorista
24. Cristea Antonia (7 ani) – Asta seara ies in oras
25. Ilie Melisa Irina (7ani) – Arlechinul
26. Stroe Teodora (7 ani) – Sunt Sic
27. Marian Ana Alexandra (8 ani ) – Lucky
28. Răuș Ștefania (8 ani) – De-ar fi dorul
29. Zaharie Ana-Maria (8ani) – Basmul de demult
30. Chirca Rebecca (9ani) – Danseaza Twist

Categoria de varsta: 14-30 ani

31. Ardelean Delia Maria (14 ani) – M-am schimbat
32. Nicolau Antonia (14 ani) – Case of you
33. Roșu Teleanu Karina Ioana (14 ani) – Taboo
34. Smaranda Sergiu Ionel (14 ani) – Singing in the rain
35. Ţeţiu Ioana Teodora (15 ani) – Always remember us this way
36. Anton Patrick Andrei (16 ani) – When I was your man
37. Onica Ioana (16 ani) – Hero
38. Oprea Ariana (16 ani) – Creep
39. Berbecaru Marisa (17 ani) – Mai frumoasa
40. Folosea Diana Elena (17 ani) – Que Sera
41. Neacsu Cătălina (17 ani) Să mori de dragoste rănită
42. Rucarean Sorina (17 ani) – Rug
43. Simionescu Dominique (17 ani) – Shallow
44. Manea Daria (18 ani) – Te iubeam
45. Panaite Petronela (33 ani) – Strani Amore

Grupuri vocale 14-30 ani

46. Stardust – Neacsu Catalina (17 ani), Stanila Sandra (15 ani) – Set fire to the rain
47. Anton Patrick Andrei (16 ani), Berbecaru Marisa (17 ani) – Thinking out loud

 

Ora 15:00 – Curs tehnică vocală susţinut de mentorii prezenţi.*
Ora 16:00 – Ateliere media şi muzică.
* Toţi participanţii, de la toate categoriile de vârstă vor fi prezenţi marţi 18.06.2019 şi miercuri 19.06.2019 la cursurile susţinute de mentori.

 

Ziua 3: 20 iunie 2019

Ora 17:00 – Spectacolul oglinda / Festivitatea de premiere/ Recitaluri

 

 

FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE “ART BRAŞOV ESTIVAL” EDIŢIA A IX-A BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019 – MUZICĂ Uşoară

Şcoala Populară de Arte şi Meserii “Tiberiu Brediceanu”

7 iunie 2019, Sala Festivă, ora 10.00

SECTIUNEA II – INTERPRETARE VOCALA
CATEGORIA A

GRUPA DE VARSTA 6-9 ANI

ANUL I  – ora 10

  1. CALINESCU XENIA, 6 ANI, BRASOV – ”Arlechinul”
  2. MICIOIU HANNAH, 7 ANI, BRASOV – ”Charlestonul”
  3. ILIE MELISA, 7 ANI, BRASOV – „Arlechinul”
  4. VASILESCU ANDREI, 6 ANI, BREAZA – PRAHOVA – ”Gospodarul din Ardeal”
  5. STROE TEODORA, 7 ANI, BRASOV – ”Sunt sic”
  6. CRISTEA ANTONIA, 7 ANI, GALATI – ”Stiu ce vreau”
  7. SAVA ANYA, 6 ANI, BRASOV – ”Coco Roco”
  8. COSTEA ALEXIA ANDREEA, 7ANI, BRASOV – ”Charlestonul”
  9. DRAGAN DORINA, 8 ANI, BRAN – BRASOV – ”Sunt sic”

9.B.PETCU CRINA, 8 ANI, -BRASOV- „Veronica”

  1. CHIRCA REBECCA, 9 ANI, BRASOV – ”Danseaza Twist”

ANUL II – ora 10,30

  1. MOROSANU EMMA, 7 ANI, BRASOV – ”Nu mai imita”
  2. ZAHARIE ANA MARIA, 8 ANI, BRASOV – ”Tale as old as Time”

ANUL III – ora 10,35

  1. POPA ANTONIA MARIA, 9 ANI, RM. VALCEA – ”Si afara ploua, ploua”
  2. MARIAN ANA ALEXANDRA, 8 ANI, BRASOV – ”Mamma Mia”

GRUPA DE VARSTA 10-12 ANI

ANUL I – ora 10,40

  1. RUSU ROXANA, 11 ANI, BRASOV – ”Ce noroc”
  2. POPA ANTONIA, 10 ANI, BRASOV – ”Primavara in suflet”
  3. LAZAR DARIA MARIA, 11 ANI, BRASOV – ”Sa fiu o stea”
  4. TARZIORU STEFANIA, 10 ANI, FELDIOARA – BRASOV – ”Arlechino”
  5. BOIAN MARIA ADRIANA, 11 ANI, BRASOV – ”My favourite things”
  6. ANGHEL MARIA TEODORA, 12 ANI, BRASOV – ”Million reasons”

ANUL II – ora 11,00

  1. IAZU CLARA MARIA, 12 ANI, BRASOV – ”I see the light ”
  2. CIUR EA DELIA MARIA, 12 ANI, BRASOV – ”Vreau sa am steaua mea”
  3. CURCA ANDREEA DARIA, 11 ANI, BRASOV – ”Fly to your heart”
  4. BOLOGESCU SOPHIA ELENA, 10 ANI, BRASOV – ”Lele”
  5. AMZA CRISTINA MIRUNA, 10 ANI, BRASOV – ”A Whole New World”
  6. OSAN SIMINA ISABEL, 10 ANI, BRASOV – ”It’s oh so quiet”
  7. BANU MARIA ANASTASIA, 11 ANI, BRASOV – ”Ocean eyes”
  8. HERNANDEZ FRANCO JOSEPH, 10 ANI, BRASOV – ”See you again”
  9. CHIRILA ELIZA CLAUDIA, 10 ANI, BRASOV – ”A dreams in a wish”
  10. PUSDERCA VIKTORIA MARIA, 11 ANI, BRASOV – ”I almost there”

ANUL III – ora 11,40

  1. OLOERIU MARIA, 12 ANI, BRASOV – ”A million voices”
  2. SCRIMINT OTILIA, 12 ANI, BRASOV – ”A gift of a friend”
  3. CIUREA IOAN CRISTIAN, 10 ANI, BRASOV – ”Earth song”
  4. DRAGAN DOINA DARIA, 11 ANI, BRAN – BRASOV – ” Ein Bisschen Frieden”
  5. ASAVEI SELENA, 10 ANI, BRASOV – ”Cerul e al meu”
  6. TICAU DENISA IOANA, 10 ANI, BRASOV – ”Hallelujah”

ANUL IV – ora 12,00

  1. TONCA BEATRICE ANDREEA, 12 ANI, ALEXANDRIA – TELEORMAN – ”Sa mori de dragoste ranita”
  2. CANTOR IULIA MARIA, 11 ANI, BRASOV – ”Hero”

ANUL V – ora 12,10

  1. STROE MARIA, 12 ANI, BRASOV – ”Something’s got a hold on me”
  2. MARIAN IOANA MARIA, 10 ANI, BRASOV – ”Super Trouper”
  3. BUTA MARIA FLAVIA, 10 ANI, ZARNESTI – BRASOV – ”Mai stai”

GRUPA DE VARSTA 13-15 ANI

ANUL I – ora 12, 20

  1. TETIU IOANA TEODORA, 15 ANI, FAGARAS – BRASOV – ”Always remember us”

ANUL II – ora 12,25

  1. PROCA NICOLETA ALEXANDRA, 14 ANI, ALEXANDRIA – TELEORMAN – ”Mai frumoasa”
  2. TOMA MARIA, 15 ANI, BRASOV – ”Let her go”
  3. ARDELEAN RALUCA, 13 ANI, BRASOV – ”Colors of the wind”
  4. SMARANDA SERGIU IONEL, 13 ANI, CODLEA – BRASOV – ”Singing in the rain”
  5. BLENDEA DIANA, 13 ANI, BRASOV – ”Stay”

ANUL III –  ora 12,45

  1. DIMACHE ANA MARIA, 15 ANI, TG. MURES – ”House of the rising sun”
  2. ARDELEAN DELIA MARIA, 14 ANI, INTORSURA BUZAULUI – ”Sway”
  3. BALINT ALEXANDRA, 13 ANI, BRASOV – ”Of inimioara”
  4. HANU BIANCA, 13 ANI, PLOIESTI – PRAHOVA – ”Memory”
  5. NICOLAE IRINA MARIA, 13 ANI, BRASOV – ”English man in New York”

ANUL IV – ora 13,00

  1. RUSOIU DENISA ANDREEA, 14 ANI, TARGOVISTE – DAMBOVITA – ”Poate eu, poate tu”
  2. LAPRESTA AGUILAR MARIA MICAELA, 15 ANI, BRASOV – ”Stay”

GRUPA DE VARSTA 16-18 ANI

ANUL I – ora 13,10

  1. FOLOSEA DIANA ELENA, 17 ANI, BRASOV – ”Mai frumoasa”
  2. POPESCU ANCA MARIA, 17 ANI, ALEXANDRIA – TELEORMAN – ”Mad about you”

ANUL II – ora 13,15

  1. ANGHEL BIANCA, 17 ANI, BRASOV – ”Mind if I stay”
  2. OPREA ARIANA IOANA, 16 ANI, BRASOV – ”Creep”

ANUL III – ora 13,20

  1. FLOREA-SERBANICA ANDREEA BEATRICE, 17 ANI, ALEXANDRIA – TELEORMAN – ”Iarta”

ANUL IV – ora 13,25

  1. STROE ANDREEA, 17 ANI, TARGOVISTE – DAMBOVITA – ”Clopote albe, clopote negre”
  2. BADARAN BIANCA ANDREEA, 18 ANI, BRASOV – ”Sorry”

ANUL V – ora 13,35

  1. ONICA IOANA, 16 ANI, BRASOV – ”Hero”

GRUPA DE VARSTA PESTE 18 ANI

ANUL I – ora 13,40

  1. BOCIT ALEXANDRU, 20 ANI, TARGOVISTE – DAMBOVITA – ”Wish you were gay”

ANUL II – ora 13,45

  1. PANAITE PETRONELA, 33 ANI, BRASOV – ”Perhaps Perhaps Perhaps”

SECTIUNEA III – ANSAMBLURI VOCALE (DUETE, TRIOURI, CORURI)

GRUPA DE VARSTA 6-9 ANI

  1. DUET: PETCU SOFIA SANZIANA & TELIBASA ALECSANDRA, BRASOV – ”O gama si un arpegiu”
  2. DUET: MARIAN ANA & MARIAN MARIA, BRASOV – ”On ecrit sur le mur”

GRUPA DE VARSTA 10-12 ANI

  1. DUET: BOLONYI FLORENTINA & CABUZ PATRICIA, BRASOV – ”Dupa atata amar de vreme”
  2. TRIO: FLOREA ADELA, DAMASCHIN RUXANDRA MARIA & ANGHEL SIMONA ANCA – ”All of me”
  3. DUET: BALINT REBECA & BORCEA VICTORIA – ”Cine m-a facut om mare”
  4. DUET: IANCAU ALESIA MARIA & CREANGA VICTORIA – ”How far I’ll go”
  5. ANSAMBLU VOCAL: FRESH GROUP – ”Din toata inima”

 GRUPA DE VARSTA PESTE 18 ANI

  1. ANSAMBLU CORAL ”PRIETENIA”, CINCU – Colaj

FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE “ART BRAŞOV ESTIVAL” EDIŢIA A IX-A BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019 – Pian

FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE

“ART BRAŞOV ESTIVAL”, EDIŢIA A IX-A, BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019

 

Secţiunea I – interpretare instrumentală, pian

7 iunie 2019

0

      Categoria A

Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

Ora: 13-14- Grupa de vârstă: 6-7 ani, 8-9 ani

Pauză: 14-14,15

Ora: 14,15-15 – Grupa de vârstă: 10-11 ani

Pauză: 15-15,15

Ora:15,15-16,15 – Grupa de vârstă: 12-13 ani, 14-17 ani

       Categoria B

Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

Ora: 10-10,50cl. I, II

Pauză: 10,50-11

          Ora: 11-11,30cl. III

                    11,30-12,15cl.IV

Sala Studio nr.8 a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

          Ora: 11,30-12,15cl. V

Pauză: 12,15-12,30

          Ora: 12,30-13,30cl.VI, cl.IX

CATEGORIA A

 Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

          Ora: 13

Vârsta: 6 ani

  • Trifan Tudor

 Vârsta: 7 ani

  • Costea Darius
  • Goia Maya
  • Mihăilescu Marin Emilia

Vârsta: 8 ani

  • Bardocz Petre
  • Bustan Alexandru
  • Ganea Rut
  • Mureșan Diana
  • Neagu Patrizia
  • Popescu Amalia
  • Sabareze Luca
  • Ştefănescu Tudor

 Vârsta: 9 ani

  • Alexandrescu Rebeca
  • Bulibașa Enia
  • Cioca Petra
  • Clinciu Matei
  • Dragomir Mateo-Elisei
  • Găitan Georgiana
  • Mare Alexandra
  • Mȋrzac Andreea
  • Pop Medeea
  • Popa Antonia
  • Stemate Maya
  • Suciu Alexandru
  • Vătavu Sabina

Ora: 14,15

Vârsta: 10 ani

  • Bașa Daniel
  • Blănaru Maria
  • Buta Maria
  • Grancea Matei
  • Leonte Ana Maria
  • Muraru Luca
  • Pop Miruna
  • Popovici Sebastian
  • Scorțariu Răzvan
  • Solzaru Alma
  • Soreanu Petru
  • Tecuceanu Maria

 Vârsta: 11 ani

  • Bolboș David
  • Curcă Andreea
  • Dȋrlea Emanuel
  • Postma Iris
  • Vasilescu Daniel Mihail

  

Ora:15,15

Vârsta: 12 ani

  • Diaconu Ana
  • Gheorghița Ana
  • Man Petru
  • Ştefănescu Teodora

 Vârsta: 13 ani

  • Aranyosi Rebeka
  • Moise Irina
  • Pascu Sara
  • Popa Maria
  • Smaranda Sergiu

 Vârsta: 14 ani

  • Kiralyhalmi Gusztav

 Vârsta: 15 ani

  • Ebbers Elijah

 Vârsta: 16 ani

  • Anghelache Liviu
  • Onica Ioana

 Vârsta: 17 ani

  • Greavu Victor

CATEGORIA B

 Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

Ora: 10

Clasa I

  • Bogdan Natalia
  • Floroiu Riana
  • Gabor Naidin- Vladimir
  • Moroșanu Emma
  • Rațiu Roberta
  • Şerban Băltățeanu Giulia
  • Velicaru Matei

Clasa II

  • Bodi Albert
  • Grancea Luca
  • Icătoiu Andra
  • Moroșanu Alexandru
  • Nemeti Eduar
  • Nuță Maria
  • Schland Felix
  • Şerban Tobias

 Ora: 11

Clasa III

  • Alpănoaie Ştefania
  • Bejan David
  • Codrea Alesia
  • Nichita Rafael
  • Pohrib George
  • Vas Alexandru
  • Vulpe Luca

Ora: 11,30

Clasa IV

  • Anghel Nadia
  • Bucur Maria
  • Dan Rebecca
  • Godja Emma
  • Roșca Rebeca
  • Rotaru Matei
  • Rus Ştefan
  • Ţuțu Teodora

Sala Studio nr.8,  Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

 Ora: 11,30

Clasa V

  • Cârlan Ervin
  • Ciulică Anastasia
  • Mihail Dan
  • Mȋrzac Maria
  • Patriche Pavel
  • Săileanu Anastasia

 Ora: 12,30

Clasa VI

  • Farkas Eszter
  • Săileanu Luca

Clasa VII

  • Gozob Victor
  • Kurko Rheea
  • Şerban Stelian

Clasa IX

  • Dicu Alexandra

FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE “ART BRAŞOV ESTIVAL” EDIŢIA A IX-A BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019 – Muzică Populară şi orgă

Şcoala Populară de Arte şi Meserii “Tiberiu Brediceanu”

7 iunie 2019, Sala 7, ora 10.00

Categoria A, sectiunea a II-a    

An I, grupa 6-9 ani 

         1.Costea Alexia – Scoala populara Brasov – Canta cucul, bata-l vina

  1. Lascu Delia – Scoala populara Brasov – De-ar fi luna de cu sara

An I, grupa 10 – 12 ani 

  1. Florescu Alexia – Scoala Populara Brasov – Joaca-ma badita bine
  2. Mirea Dana Gabriela – Scoala Populara Alexandria – Mai baiete baietele

Anul I, grupa 13 – 15 ani

  1. Georgescu Geanina Mihaela – Scoala Populara Targoviste – Ma bate vantul ma bate
  2. Miron Simona Maria – Liceul “George Moroianu” Sacele – Asta-I hategana noastra
  3. Sima Bianca Maria – Scoala populara Brasov – Badita de pe Tarnava

Anul I, grupa 16 – 18 ani 

  1. Bosomoiu Ana Maria – Liceul “Andrei Muresanu” – Bun ii vinul ghiurgiuliu

Anul II, grupa 6 – 9 ani    

  1. Ciurea Alexia – Scoala Populara Brasov  – Dascalita

Anul II, grupa 10 – 12 ani 

  1. Barbuceanu Teodora Maria – Scoala Populara Alexandria – Pe la noi pa Teleorman
  2. Cretu Andreea – Scoala populara Brasov – Sara buna luna plina
  3. Garnita Catalina – Scoala populara Brasov – Mandru-I tatal meu de mine

Anul II, grupa 13 – 15 ani 

  1. Cretu Cristian – Scoala Populara Brasov – Doru m-o purtat
  2. Samoila – Elena Claudia – Scoala populara Brasov – Sus la munte la izvor

Anul II, grupa 16 – 18 ani  

  1. Sima Alexandra Ioana – Scoala populara Brasov – Daca bade nu ii mai veni

Anul III, grupa 6 – 9 ani   

  1. Isac Raul – Scoala Populara Brasov – Aoleu ce ploaie vine de la Cluj
  2. Mirzac Andreea Camelia – Centrul Cultural Dunarea de Jos Galati – Ca moldoveanca nu-I nimeni
  3. Popa Antonia Maria – Scoala Populara Rm Valcea – Joaca hora-n poienita

Anul III, grupa 13 – 15 ani   

  1. Ciuciucu Catalin Ionut – Scoala Populara Alexandria – Sui la deal, cobor la vale
  2. Oprea Razvan Iulian – Scoala Populara Alexandria – Braul pe 3

Anul III, grupa 16 – 18 ani                                             

  1. Dudau Maria Cristina – Scoala Populara Alexandria – Prin targ pe la Rosiori

Anul III, grupa 16 – 18 ani  

         22.Macaveiu Ovidiu – Scoala Populara Brasov – Iara fulgera si tuna

Anul IV, grupa 13 – 15 ani 

  1. Baila Radu – Scoala Populara Brasov – Pentru ochii mandrei mele
  2. Dragoi Denisa – Scoala Populara Brasov – De-ar iubi inima toata
  3. Rujoiu Denisa Andreea – Scoala Populara Targoviste – Lastarel cu floare-albastra

Anul V, grupa 10- 12 ani 

  1. Voinescu Catalina – Scoala Populara Brasov – Usor bade sa nu cazi

Anul V, grupa 13 – 15 ani

  1. Chichernea Giulia – Scoala Populara Brasov – Cine-o zis la cantec frate

Categoria B, Sectiunea a II-a, clasa a III-a    

  1. Cristea Noemi – Colegiul National de Arte “Dinu Lipatti” – Colo-n vale la izvor

 Categoria B, Sectiunea a II-a, clasa a X-a 

  1. Cobuleanu Karina – Colegiul National de Arte “Dinu Lipatti” – Doina – Maica m-ai crescut de mica

                                                                                                                                              – Lele lelisoara mea

  1. Oprea Andreea – Colegiul National de Arte “Dinu Lipatti” – Doina – Frunzisoara de urzica

                                                                                                                                        – Joaca-ma bade Vasile

Categoria B, Sectiunea a II-a, clasa a XI-a 

  1. Ciomag Bianca – Colegiul National de Arte “Dinu Lipatti” – Doina – De-ar fi neica unde-I luna

                                                                                                                                        – Nici o boala nu-I mai grea

       32. Enache Maria – Colegiul National de Arte “Dinu Lipatti” – Doina – Busuioc floare catata

                                                                                                                     o               – Bade cand vii pe la noi

Categoria A, Sectiunea a III-a, grupuri vocal/instrumentale 

  1. Duet Barbuceanu Teodora, Oprea Razvan Iulian –  Scoala Populara Alexandria – Constantine Constantine               
  1. Duet Sima Alexandra, Sima Bianca – Scoala Populara Brasov – Doua flori maicuta are

 

Categoria A, Sectiunea a I-a, interpretare instrumentala  

  1. Rogoz Rares – Scoala Populara Brasov – Sarba de concert

FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE “ART BRAŞOV ESTIVAL” EDIŢIA A IX-A BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019 – ChitarĂ si VioarĂ

Liceul vocațional de muzică “Tudor Ciortea” Brașov

7 iunie 2019, Sala 8, Ora 9.00

Chitară clasică – categoria A

1. Bolbos David George – grupa de vârstă:10-11 ani

2. Moaşa Larisa – grupa de vârstă:10-11 ani

3.Chivu Bianca – Gabriela – grupa de vârstă:12-13 ani

4.Iacob Teodora – grupa de vârstă:12-13 ani

5. Syavoz Karla- grupa de vârstă:16-17 ani

Chitară clasică – categoria B

1. Şerban Albert – cl.I

2. Başa Daniel – cl.III

3. Lemnaru Ioana – cl.IV

4. Pasăre Eduard – cl.IV

5. Gherghiţă Maria – cl.VII

6. Petruţ Alexandru – cl.VIII

7. Moraru Eliza – cl. IX

8. Clinciu Victor Ştefan – cl. X

Vioară – categoria A

1.Ivanciuc Alexandru Gabriel – grupa de vârstă:6 – 7 ani

2.Bogorodea Sofia – grupa de vârstă:8-9 ani

3.Vaida Andras – grupa de vârstă:8-9 ani

4. Bogorodea Grigorie – grupa de vârstă:10-11 ani

5. Epurescu Sara – grupa de vârstă:10-11 ani

6.Cheţe Sandra – grupa de vârstă:14-15 ani

Vioară – categoria B

1. Rujan – Duţia Andreea –  cl.II