Lista concurenti Secţiunea I – Interpretare instrumentala – Pian (categoria A), Orga, Acordeon, Instrumente de suflat

Lista concurenti Secţiunea a I a – Interpretare instrumentala – Pian, Orga, Acordeon, Instrumente de suflat

9 iunie 2017

Locatie: Liceul Vocaţional de Muzică “Tudor Ciortea” – Brasov, harta

      PIAN categoria A

Cat. A 6-7 ani

1      Cioaca Petra

2      Marcu Medeea Maria

3      Meriacre Luca Stefan

4      Mihalcea Maria

5      Memeti Eduard

6      Popa Antonia

7      Sandei David-Eduard

8      Sarb Robert-Eugen

9      Slupetchi Victor Gabriel

10    Valerie Emilia -Maria

11    Vasilache Alex Daniel

12    Varciu Matei-Stefan

 

Cat. A 8-9 ani

13    Apostol Bianca Stefania

14    Bologescu Sophia Elena

15    Costea Arian Mihai

16    Dirlea Emanuel

17    Forsea Vlad Ianis

18    Leonte Ana-Maria

19    Marin Miruna

20    Munceanu Adelina Ioana

21    Muraru Luca Stefan

22    Neagoe Ana Paisia

23    Neamtu Vlad Stefan

24    Palau Antonia

25    Popovici Sebastian

26    Solzaru Alma-Cristina

27    Telea Mihai

28    Thomas Rebeca

29    Todeasa Teodora Ana

30    Valeriu Sebastian

31    Vollmar Anna

 

Cat.A 10-11 ani

32    Aranyosi Rebeca

33    Balasoiu Karla Elena

34    Bucurica Dario

35    Bureau Andru

36    Cioinaru Teodora-Daniela

37    Constantinescu Kiria-Alexandra

38    Corlateanu Ioana

39    Diaconu Ana- Elena

40    Dirlosan Eduard Christian

41    Garbacea Teodora

42    Gutu Ioana Diana

43    Lisita Antonio-Cristyanis-Tishkan

44    Maris Sanziana

45    Mihalcea Octavian-Andrei

46    Mocan Eliza

47    Moise Irina Alexandra

48    Munteanu Cristina

49    Pascu Sara

50    Picu Elena-Andrada

51    Solzaru Emanuela

52    Sulica Maria- Lara

53    Stefanescu Teodora-Maria

54    Vlad David-Georgian

 

Cat A.  Cat. 12-13 ani

55    Hellmann Lukas

56    Moldovan Mihai Pavel

57    Oprisanu Rafael

58    Paiu Sofia

59    Rosiuta Alicia

60    Samoila Claudia-Elena

61    Smaranda Sergiu-Ionel

62    Tivga Alexandru

 

Cat. A.14-15 ani

63    Angelache Liviu-Paul

64    Preda Mircea Mihai

65    Setreanu Alexandru

 

Cat. A.16-17 ani

66    Boghea Anita

67    Lorent Melania-Elena

68    Olaru Alexandru Gabriel

69    Rusu Elena

 

ORGA cat. A

70    Simion Elisabeta

71    Stoiana Razvan Stefan

 

ACORDEON

72    Moraru Catalin.                  Cat. A

73    Moldovan Mihai Pavel.      Cat. B

 

INSTRUMENTE DE SUFLAT Cat. A

74    Gherghita Cezar Bogdan. BLOCKFLOTE

75    Opera Razvan Iulian.          FLUIER

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.