FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE “ART BRAŞOV ESTIVAL” EDIŢIA A IX-A BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019 – Pian

FESTIVALUL CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE

“ART BRAŞOV ESTIVAL”, EDIŢIA A IX-A, BRAŞOV 7-8 IUNIE 2019

 

Secţiunea I – interpretare instrumentală, pian

7 iunie 2019

0

      Categoria A

Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

Ora: 13-14- Grupa de vârstă: 6-7 ani, 8-9 ani

Pauză: 14-14,15

Ora: 14,15-15 – Grupa de vârstă: 10-11 ani

Pauză: 15-15,15

Ora:15,15-16,15 – Grupa de vârstă: 12-13 ani, 14-17 ani

       Categoria B

Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

Ora: 10-10,50cl. I, II

Pauză: 10,50-11

          Ora: 11-11,30cl. III

                    11,30-12,15cl.IV

Sala Studio nr.8 a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

          Ora: 11,30-12,15cl. V

Pauză: 12,15-12,30

          Ora: 12,30-13,30cl.VI, cl.IX

CATEGORIA A

 Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

          Ora: 13

Vârsta: 6 ani

  • Trifan Tudor

 Vârsta: 7 ani

  • Costea Darius
  • Goia Maya
  • Mihăilescu Marin Emilia

Vârsta: 8 ani

  • Bardocz Petre
  • Bustan Alexandru
  • Ganea Rut
  • Mureșan Diana
  • Neagu Patrizia
  • Popescu Amalia
  • Sabareze Luca
  • Ştefănescu Tudor

 Vârsta: 9 ani

  • Alexandrescu Rebeca
  • Bulibașa Enia
  • Cioca Petra
  • Clinciu Matei
  • Dragomir Mateo-Elisei
  • Găitan Georgiana
  • Mare Alexandra
  • Mȋrzac Andreea
  • Pop Medeea
  • Popa Antonia
  • Stemate Maya
  • Suciu Alexandru
  • Vătavu Sabina

Ora: 14,15

Vârsta: 10 ani

  • Bașa Daniel
  • Blănaru Maria
  • Buta Maria
  • Grancea Matei
  • Leonte Ana Maria
  • Muraru Luca
  • Pop Miruna
  • Popovici Sebastian
  • Scorțariu Răzvan
  • Solzaru Alma
  • Soreanu Petru
  • Tecuceanu Maria

 Vârsta: 11 ani

  • Bolboș David
  • Curcă Andreea
  • Dȋrlea Emanuel
  • Postma Iris
  • Vasilescu Daniel Mihail

  

Ora:15,15

Vârsta: 12 ani

  • Diaconu Ana
  • Gheorghița Ana
  • Man Petru
  • Ştefănescu Teodora

 Vârsta: 13 ani

  • Aranyosi Rebeka
  • Moise Irina
  • Pascu Sara
  • Popa Maria
  • Smaranda Sergiu

 Vârsta: 14 ani

  • Kiralyhalmi Gusztav

 Vârsta: 15 ani

  • Ebbers Elijah

 Vârsta: 16 ani

  • Anghelache Liviu
  • Onica Ioana

 Vârsta: 17 ani

  • Greavu Victor

CATEGORIA B

 Sala Festivă a Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

Ora: 10

Clasa I

  • Bogdan Natalia
  • Floroiu Riana
  • Gabor Naidin- Vladimir
  • Moroșanu Emma
  • Rațiu Roberta
  • Şerban Băltățeanu Giulia
  • Velicaru Matei

Clasa II

  • Bodi Albert
  • Grancea Luca
  • Icătoiu Andra
  • Moroșanu Alexandru
  • Nemeti Eduar
  • Nuță Maria
  • Schland Felix
  • Şerban Tobias

 Ora: 11

Clasa III

  • Alpănoaie Ştefania
  • Bejan David
  • Codrea Alesia
  • Nichita Rafael
  • Pohrib George
  • Vas Alexandru
  • Vulpe Luca

Ora: 11,30

Clasa IV

  • Anghel Nadia
  • Bucur Maria
  • Dan Rebecca
  • Godja Emma
  • Roșca Rebeca
  • Rotaru Matei
  • Rus Ştefan
  • Ţuțu Teodora

Sala Studio nr.8,  Liceului vocațional de muzică “TUDOR CIORTEA”, Brașov

 Ora: 11,30

Clasa V

  • Cârlan Ervin
  • Ciulică Anastasia
  • Mihail Dan
  • Mȋrzac Maria
  • Patriche Pavel
  • Săileanu Anastasia

 Ora: 12,30

Clasa VI

  • Farkas Eszter
  • Săileanu Luca

Clasa VII

  • Gozob Victor
  • Kurko Rheea
  • Şerban Stelian

Clasa IX

  • Dicu Alexandra

Leave a Reply

Your email address will not be published.