Festivalul Concurs Național de Interpretare “Art Brașov Estival “ Brașov 8-9 iunie 2018 – PIAN – categoria A si categoria B

Festivalul Concurs Național  de Interpretare “Art Brașov Estival“

Brașov 8-9 iunie 2018

 

Pian –categoria A
Sala Festivă- Liceul vocațional de muzică “Tudor Ciortea” Brașov”
Vineri 8 iunie 2018

 

Ora:13-Grupa de vârstă: 6-7 ani

  1. Bustan Alexandru Ştefan
  2. Costea Darius Petru
  3. Meriacre Luca Ştefan
  4. Mihalcea Maria
  5. Moldovan Petre Gabriel
  6. Moroșanu Emma Gabriela
  7. Mustață Manar Ryan
  8. Sârb Robert Eugen
  9. Şerban-Balțățeanu Giulia
  10. Suciu Alexandru
  11. Vida Lucia Natalia
  12. Voinescu Ştefania

Pauză: 13.30-13.40

Ora: 13.40Grupa de vârstă :8-9 ani

  1. Andrei Denisa Mihaela
  2. Andrei Fabian Valentin
  3. Băcilă Irina
  4. Blănaru Maria
  5. Bologescu Sophia- Elena
  6. Buzatu Horațiu George
  7. Cioacă Petra
  8. Ciomȋrtan Paul
  9. Constantinescu Felix
  10. Costea Adrian Mihai
  11. Dragomir Mateo Elisei
  12. Florescu Ana Maria
  13. Găitan Georgiana
  14. Leonte Ana Maria
  15. Moisescu-Vida Rareș Florin
  16. Mureșan Diana Ştefania
  17. Neamțu Vlad Ştefan

Ora: 14.10

  1. Oprea Lidia
  2. Palcău Antonia
  3. Pavăl Vlad
  4. Petre Ana
  5. Pop Medeea
  6. Pop Miruna
  7. Popa Antonia-Maria
  8. Popovici Sebastian
  9. Poradici Matei-Marian
  10. Roșiuță Lucas Timotei
  11. Săndei David Eduard
  12. Scorțariu Răzvan- Vlaicu
  13. Slupețchi Victor Gabriel
  14. Solzaru Alma Cristina
  15. Stoleriu Denise
  16. Vișan Maria Mădălina
  17. Vollmann-Bugnar Anna

Pauză: 14.45-15

Ora: 15-Grupa de vârstă :10-11 ani

  1. Apostol Petra
  2. Bălășoiu Karla-Elena
  3. Bâscă Mihai Dragoș
  4. Beldianu Lucas Emanuel
  5. Bularca Alessia Raluca
  6. Butilă Ariana Ioana
  7. Ciobănică-Burcea Vanessa-Gabriela
  8. Cioinaru Teodora Daniela
  9. Corlățeanu Ioana
  10. Diaconu Ana Elena
  11. Dȋrlea Emanuel
  12. Dȋrloșan Eduard Christian
  13. Forsea Vlad-Ianis

Ora: 15.30

  1. Lișiță Antonio- Christyanis- Tishkan
  2. Mariș Sânziana
  3. Mihalcea Octavian Andrei
  4. Miriță Cătălina Alexandra
  5. Munceanu Adelina Ioana
  6. Pop Ana-Maria
  7. Roșca Rebeca Alina
  8. Stanciu Vlad
  9. Stoica Eduard Florentin
  10. Şimon Alexandra Maria
  11. Ştefănescu Teodora Maria
  12. Timar Tudor Valeriu
  13. Vasilescu Daniel

Pauză: 16.15-16.30

Ora: 16.30Grupa de vârstă :12-13 ani

  1. Aranyosi Rebeka-Imola
  2. Blănaru Alexandru Ionuț
  3. Buzatu Alex Darius
  4. Cocă Robert Ştefan
  5. Rusu- Donighevici Emilian
  6. Hellmann Lukas-Martin
  7. Moisescu-Vida Raisa Maria
  8. Paiu Sofia
  9. Pascu Sara
  10. Popa Maria
  11. Petre Andreea Luisa
  12. Roșiuță Alicia
  13. Sicoe Maria
  14. Smaranda Sergiu Ionel
  15. Spătaru Cristian Ştefan
  16. Tivgă Alexandra

Ora: 17.15Grupa de vârstă :14-15 ani

  1. Anghelache Liviu Paul
  2. Spătaru Alexandru Viorel

Grupa de vârstă :16-17 ani

  1. Bodean Tudor
  2. Cojan Denis Marian
  3. Filotti Teodora Maria
  4. Lefter David
  5. Niță Ciprian Ionuț
  6. Preda Mircea Mihai
  7. Săpătoru Stelio-Flavius

Grupa de vârstă : peste18 ani

  1. Olaru Alexandru Gabriel

———————————————-

Pian –categoria B
Sala Studio nr.8- Liceul vocațional de muzică “Tudor Ciortea” Brașov”
Vineri 8 iunie 2018

 

Ora: 9.30

Clasa I

  1. Aghenie Maria
  2. Aghenie Sofia
  3. Bălan David
  4. Calfa Sara Mihaela
  5. Icătoiu Andra Ioana
  6. Liță Evelin Nicolae
  7. Nemeti Eduard
  8. Nuță Maria Gabriela
  9. Şerban Rareș Andrei

Ora: 10

Clasa II

  1. Alpănoaie Ştefania Andrada
  2. Bucurei Celia Maria
  3. Codrea Alesia Maria
  4. Hermel Şestacova Myriam
  5. Ionescu Miruna
  6. Nichita Rafael
  7. Petre Ana Ruxandra
  8. Pohrib George Nicolae

Ora: 10.30

  1. Sefcenco Tudor Andrei
  2. Sumedrea Denis Andreas
  3. Vas Alexandru Mihai
  4. Vătavu Sabina Antonia
  5. Vulpe Luca Andrei
  6. Zaharia Ilinca Maria

Pauză: 10.45-11

Ora: 11

Clasa III

  1. Anghel Nadia Andreea
  2. Dan Rebecca
  3. Dumitrache Maria Cristina
  4. Marin Miruna
  5. Ostafe Maria Giulia
  6. Rotaru Matei
  7. Ţuțu Teodora

Ora: 11.30

Clasa IV

  1. Alpănoaie Maria Alexandra
  2. Andrei Teodora Ilinca
  3. Cârlan Ervin Octavian
  4. Chiciudean-Grigori Ioel
  5. Ciulică Anastasia
  6. Nichita David
  7. Patriche Pavel
  8. Săileanu Anastasia Cleopatra
  9. Scriminț Otilia
  10. Todirel Alexandra Elena

Pauză: 12.15-12.30

Ora: 12.30

Clasa V

  1. Săileanu Luca Alexandru
  2. Ţolu Ana Maria Teodora

Clasa VI

  1. Dȋrlea Estera
  2. Kurko Rheea
  3. Şerban Stelian

Ora: 13

Clasa VII

  1. Bârsan- Neagu Jasmine Rebeca- Nicole
  2. Copil Celestina Anastasia
  3. Enescu Delia
  4. Istrate Angela
  5. Năstase Ioan

Ora: 13.40

Clasa VIII

  1. Barbu Anastasia
  2. Dicu Elena Alexandra
  3. Filofie Sabina
  4. Ioviță Iasmina Elena

5.Olaru Denisa Maria

Pauză: 14.15-14.30

Ora: 14.30

Clasa IX

  1. Chirică Ştefan Alexandru

Clasa XII

  1. Marcu Sebastian Mihai

Student- anul I

  1. Ichim Diana Georgiana

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.